SLOW BEAUTY

“Pomalosť je zabudnutou dimenziou času. Na rozdiel od chronologického času je pomalosť nelineárnou, je to Tu a Teraz, čas, ktorý vám pristane, čas výnimočný. Tak prečo byť rýchli, keď môžete byť pomalí? Pomalosť prináša rovnováhu, takže ak sa už musíte ponáhľať, ponáhľajte sa pomaly.“

Geir Berthelsen
The World Institute of Slowness

° Žiť pomaly (SLOW) znamená žiť v súlade so sebou samým, s rytmom vlastného života, vedome prepájať potreby nášho tela i mysli.

° Pri tvorbe našej kozmetiky sme si osvojili princípy SLOW beauty, pretože si stojíme za tým, že veci by sa mali robiť čo najlepšie, nie čo najrýchlejšie.

° Záleží nám na tom, aký má naše podnikanie dopad na okolité prostredie. Preto naše produkty vyvíjame a vyrábame s rešpektom, za férových podmienok a lokálne.

° Riadime sa tiež princípmi etického marketingu, sľubujeme len to, čo dokážeme splniť.

° Podporujeme rozmanitosť a vymedzujeme sa proti umelému ideálu krásy. Veríme, že skutočná krása sebavedome vyžaruje zvnútra a nebojí sa prirodzeného starnutia.

° Slow beauty je o komplexnej starostlivosti o seba, preto sme si dali záležať na tom, aby naše vonné kompozície z prírodných ingrediencií pozitívne pôsobili na ľudskú myseľ. To, ako sa cítime, je na nás potom vidieť aj navonok.

° Starostlivosť o pleť potrebuje čas – netreba sa nikam ponáhľať. Nemusí to byť len nutná rutina. Pomocou drobných pečujúcich a relaxačných rituálov ukazujeme ako byť Tu a Teraz.

° Vyznávame holistický životný štýl, ktorý prepája všetky aspekty života. Pretože starostlivosťou o pleť to len začína.