Tvorivé kvarteto značky PO-ETI-KO

SME ŽENY 21. STOROČIA.

Nebojíme sa chopiť príležitostí modernej doby, napriek tomu vnímame silné spojenie s prírodou. Pokrok a veda pre nás neznamenajú odklon od prírody a jej darov ani stratu rešpektu k nej. Naopak. Nové technológie a vedecké poznatky nám umožnili splniť si náš spoločný sen. Vytvoriť funkčnú, modernú kozmetiku, ktorá prepája čisto prírodné zloženie a šetrný prístup k životnému prostrediu so súčasnými biotechnologickými poznatkami a postupmi. Vďaka tomu dokážeme zaistiť dlhodobé účinky a unikátne textúry - teda to, čo nám v prírodnej kozmetike chýbalo.

Asi preto nie je prekvapujúce, že aj naše tvorivé kvarteto značky PO-ETI-KO je podobným prepojením rôznych svetov. Sme vedkyne, bylinkárky, umelkyne, markeťáčky. Sme kamarátky. Niektoré matky, niektoré single, jedny prísne praktické, druhé s hlavou v oblakoch. Všetky však máme spoločný hravý a zdravý prístup k životu. Užívame si drobnosti všedného dňa a namiesto rutiny si vychutnávame okamihy keď sme len tu a teraz.

Dnešná doba nám dáva možnosť vedomej voľby. Preto sme náš spoločný zámer chceli realizovať zodpovedne, s rešpektom voči ľuďom a planéte. Záleží nám na pôvode všetkých surovín i obalov a vždy sa snažíme posudzovať tiež etickú stránku všetkého, čo robíme. Produkty vyrábame z kvalitných olejov, aktívnych látok a bylín vypestovaných s osobnou starostlivosťou a podľa princípov ekologického poľnohospodárstva. Podporujeme lokálnych dodávateľov a naša výroba prebieha len v Česku a na Slovensku. S rozmyslom vyberáme tiež obalové materiály. Vieme, že najlepší obal je žiadny. Preto s nimi šetríme, preferujeme sklo a využívame čo najviac recyklovaných materiálov, ktorým vdychujeme život. Vedome spomaliť, dopriať si kvalitnú starostlivosť, robiť si malé radosti a zachovať rešpekt k okoliu i k sebe - to je podľa nás cesta k nájdeniu životnej rovnováhy.

Sme PO-ETI-KO.

POmalá ETIcká KOzmetika