Poetiko
=

Výživa, očista a následná starostlivosť - alfa a omega zdravej a sviežej pleti. Neponáhľajte sa a urobte si čas na každodenný ošetrujúci rituál, ktorým svoju pleť ochránite a odmeníte za jej náročnú službu.

Slide 2

Základ očistného pleťového rituálu
Doprajte pleti šetrnú, ale vysoko účinnú starostlivosť našich jemných odličovačov

Preskúmam odličovače
Slide 1

Nežná pleťová poézia
Nechajte sa okúzliť našou voňavou radou pleťových krémov.

Chcem sa nechat okoúzliť

Pravidelné ošetrujúce rituály si zaslúži nielen pleť, ale aj pokožka celého tela a vaša myseľ. Zahaľte sa do unikátnych vôní a spoznajte účinky kvalitných prírodných ingrediencií.

Slide 1

Maslová aromaterapia
Objavte aromaterapeutické kúzla s našimi telovými maslami.

Pozriem sa na telové maslá
Slide 2

Instantná výživa
Rozmaznáva pleť blahodárnymi účinkami delikátnych olejov.

Chcem sa rozmaznávať

Ritualy cool

Naše pleť je denně vystavena velkému množství faktorů, které ji mohou vysušovat. Hydratační krémy by tak měly pleť hydratovat a vlhkost v pleti uzamknout.

{subCats3Slides}

Accessories neccessary

Naše pleť je denně vystavena velkému množství faktorů, které ji mohou vysušovat. Hydratační krémy by tak měly pleť hydratovat a vlhkost v pleti uzamknout.

{subCats4Slides}

PO-ETI-KONTO

Zapamätať prihlásenie

Zabudnuté heslo
Prihlásiť sa

Prihlásiť sa môžete aj pomocou

alebo

Registrovať sa

Registrácia konta

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

zaškrtnite prosím súhlas s podmienkami
Registrovať sa a pokračovať

Registrovať sa môžete aj pomocou

PO-ETI-KONTO

Nákupný košík

Vložte kód

„Robme veci čo najlepšie, nie čo najrýchlejšie.“

V PO-ETI-KO
sa riadime heslom:

„Robme veci čo najlepšie, nie čo najrýchlejšie.“

Naša značka prichádza s unikátnym konceptom vysokej účinnosti pri zachovaní čistého prírodného zloženia a rešpektu k životnému prostrediu. Inšpirujeme sa bohatou bylinkárskou tradíciou a dopĺňame ju o najnovšie biotechnologické poznatky zabezpečujúce dlhodobé výsledky. Nechceme voliť medzi vedou a prírodou, a preto vytvárame produkty, ktoré tieto dva svety dokonale prepojujú.Sme Slow Beauty

Na našej ceste nás sprevádza filozofia SLOW BEAUTY - pri vývoji a výrobe máme vždy na pamäti, aby boli naše produkty udržateľné, lokálne, organické a kvalitné.

S

sustainable

(udržateľné)

L

local

(lokálna)

O

organic

(organické)

W

whole

(kvalitné)

Certifikácia<br />a prírodné zložky

Certifikácia
a prírodné zložky

Úprimnosť a otvorenosť - to sú hodnoty, ktorými sa riadime pri výrobe našich produktov. Spájame to najlepšie z dvoch zdanlivo protichodných svetov - prírody a vedy.

Hlavnými zložkami sú kvalitné oleje, bylinky a aktívne látky prevažne lokálneho pôvodu. Lokálne totiž predstavuje nielen ekologickejší variant, je tiež najprirodzenejšie pre vašu pokožku. Namiesto vody používame pleti prospešné hydroláty a vôňu dodávame len prírodnými esenciálnymi olejmi, ktoré naviac aromaterapeuticky pôsobia na ľudskú psychiku.

Naše produkty nikdy nesľubujú to, čo nemôžu splniť. Všetky ale spĺňajú prísne kritériá, aby sa mohli stať držiteľom certifikátu pre prírodnú kozmetiku - Cosmos Natural alebo Cosmos Organic.

Starostlivý výber dodávateľov

Všetky naše produkty vyrábame z prvotriednych prírodných ingrediencií, vypestovaných so starostlivosťou podľa princípov ekologického poľnohospodárstva v súlade s ročnými cyklami. Za ich kvalitu ručíme, všetkých našich dodávateľov osobne starostlivo vyberáme.

Preferujeme lokálnych dodávateľov, ale nikdy nie na úkor kvality alebo funkcie. Férový prístup ku všetkým našim partnerom je pre nás samozrejmosťou - chceme mať totiž čisté svedomie voči vám, ale tiež voči nám samotným.

Starostlivý výber dodávateľov
Tradícia a moderná veda bez testov na zvieratách

Tradícia a moderná veda bez testov na zvieratách

Nejdeme cestou kompromisov medzi čistým a kvalitným zložením a vysokou účinnosťou. V našich laboratóriách dopĺňame poznatky zo starých rodinných herbárov a bylinkárskych receptov o najnovšie vedecké znalosti a postupy. Práve tam sa rodia úplne všetky produkty, ktoré sú unikátne.

Všetky produkty najprv prejdú testovaním dobrovoľníkmi z radov našich rodín a priateľov. Preto každý produkt tvoríme s myšlienkou na našich najbližších. Vieme, že ak nie sú spokojní oni, nebudete ani vy. Keď produkty prejdú ich prísnymi štandardami, nastupuje ešte prísnejšie testovanie v Štátnom zdravotnom ústave či v nezávislých laboratóriách, kde prebiehajú dôkladné záťažové testy a hodnotenie zdravotnej nezávislosti. Všetko bez akéhokoľvek utrpenia nemých tvárí.

Ručná lokálna výroba

Chceme zabezpečiť 100 % kvalitu, preto všetku našu produkciu vyrábame ručne, čo najšetrnejším spôsobom, v menších výrobných dávkach. Zásadne využívame lokálne kapacity v Česku a na Slovensku.

Časť výroby prebieha aj v chránených dielňach, ktoré pomáhajú nájsť pracovné uplatnenie pre osoby so zdravotným znevýhodnením. Za všetkých okolností však výroba prebieha podľa našich receptúr, inštrukcií a postupov, pod pozorným dohľadom našich skúsených kolegov.

Ručná lokálna výroba
Minimalizácia obalov a odpadov

Minimalizácia obalov a odpadov

Vyznávame minimalizmus. Pri obaloch nemyslíme len na ich vlastnosti, funkciu a bezpečnosť, ale tiež na stopu, ktorú na našej planéte zanechajú. Takže s nimi šetríme a využívame čo najviac recyklovaných alebo recyklovateľných materiálov. Preferujeme sklenené obaly, ktoré po spotrebovaní obsahu nájdu široké uplatnenie, ale predovšetkým sú znovunaplniteľné našimi produktami.

Obalové riešenia nie sú dokonalé, ale robíme všetko pre nájdenie nových a lepších. Preto je možné, že sa balenie vášho obľúbeného produktu v priebehu času zmení - kvalita a povaha produktu však zostane nedotknutá, len obal bude priateľskejší k našej planéte.

Poetiko

Prečo a ako získavať body?

Registrácia Moje Poetiko

0

Registrujte sa a získajte mnoho výhod, aj keď nakupujete len raz za čas.

Registrovať sa

Za každý nákup

?? bodov

Za každý nákup získate body, ktoré môžete uplatniť kedykoľvek, hoci aj hneď na budúce. Nechávame len na vás, koľko bodov si uplatníte. Budeme sa radovať s vami, keď budete mať objednávku vďaka našetreným bodom zdarma, alebo keď ju vygenerujete ako voucher pre svoju maminku.

Narodeninový darček

100 bodov

Ako darček vám v deň vašich narodenín pripíšeme na váš Poetiko účet {dob}.

Pridať dátum narodenia

A mnoho ďalších výhod

Do ničoho vás nenútime, a preto môžete nakupovať aj bez registrácie.

Prihláste sa k odberu newsletteru

a nezmeškáte žiadnu z našich skvelých ponúk…

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac informácií si môžete prečítať tu.

Chcem sa zaregistrovať a súhlasím so spracovaním osobných údajov