Vyskúšajte Poetiko na vlastnej koži. Práve rozdávame 6€ ako darček na prvý nákup za registráciu.

Výživa, očista a následná starostlivosť - alfa a omega zdravej a sviežej pleti. Neponáhľajte sa a urobte si čas na každodenný ošetrujúci rituál, ktorým svoju pleť ochránite a odmeníte za jej náročnú službu.

Slide 2

Základ očistného pleťového rituálu
Doprajte pleti šetrnú, ale vysoko účinnú starostlivosť našich jemných odličovačov

Preskúmam odličovače
Slide 1

Nežná pleťová poézia
Nechajte sa okúzliť našou voňavou radou pleťových krémov.

Chcem sa nechat okoúzliť

Pravidelné ošetrujúce rituály si zaslúži nielen pleť, ale aj pokožka celého tela a vaša myseľ. Zahaľte sa do unikátnych vôní a spoznajte účinky kvalitných prírodných ingrediencií.

Slide 2

Instantná výživa
Rozmaznáva pleť blahodárnymi účinkami delikátnych olejov.

Chcem sa rozmaznávať
Slide 1

Maslová aromaterapia
Objavte aromaterapeutické kúzla s našimi telovými maslami.

Pozriem sa na telové maslá

Ritualy cool

Naše pleť je denně vystavena velkému množství faktorů, které ji mohou vysušovat. Hydratační krémy by tak měly pleť hydratovat a vlhkost v pleti uzamknout.

{subCats3Slides}

Accessories neccessary

Naše pleť je denně vystavena velkému množství faktorů, které ji mohou vysušovat. Hydratační krémy by tak měly pleť hydratovat a vlhkost v pleti uzamknout.

{subCats4Slides}

PO-ETI-KONTO

Zapamätať prihlásenie

Zabudnuté heslo
Prihlásiť sa

Prihlásiť sa môžete aj pomocou

alebo

Registrovať sa

Registrácia konta

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

zaškrtnite prosím súhlas s podmienkami
Registrovať sa a pokračovať

Registrovať sa môžete aj pomocou

PO-ETI-KONTO

Nákupný košík

Vložte kód

Tvorivé kvarteto značky PO-ETI-KO

Tvorivé kvarteto značky PO-ETI-KO

SME ŽENY 21. STOROČIA.

Nebojíme sa chopiť príležitostí modernej doby, napriek tomu vnímame silné spojenie s prírodou. Pokrok a veda pre nás neznamenajú odklon od prírody a jej darov ani stratu rešpektu k nej. Naopak. Nové technológie a vedecké poznatky nám umožnili splniť si náš spoločný sen. Vytvoriť funkčnú, modernú kozmetiku, ktorá prepája čisto prírodné zloženie a šetrný prístup k životnému prostrediu so súčasnými biotechnologickými poznatkami a postupmi. Vďaka tomu dokážeme zaistiť dlhodobé účinky a unikátne textúry - teda to, čo nám v prírodnej kozmetike chýbalo.

Asi preto nie je prekvapujúce, že aj naše tvorivé kvarteto značky PO-ETI-KO je podobným prepojením rôznych svetov. Sme vedkyne, bylinkárky, umelkyne, markeťáčky. Sme kamarátky. Niektoré matky, niektoré single, jedny prísne praktické, druhé s hlavou v oblakoch. Všetky však máme spoločný hravý a zdravý prístup k životu. Užívame si drobnosti všedného dňa a namiesto rutiny si vychutnávame okamihy keď sme len tu a teraz.


Tvorivé kvarteto značky PO-ETI-KO
Tvorivé kvarteto značky PO-ETI-KO

Dnešná doba nám dáva možnosť vedomej voľby. Preto sme náš spoločný zámer chceli realizovať zodpovedne, s rešpektom voči ľuďom a planéte. Záleží nám na pôvode všetkých surovín i obalov a vždy sa snažíme posudzovať tiež etickú stránku všetkého, čo robíme. Produkty vyrábame z kvalitných olejov, aktívnych látok a bylín vypestovaných s osobnou starostlivosťou a podľa princípov ekologického poľnohospodárstva. Podporujeme lokálnych dodávateľov a naša výroba prebieha len v Česku a na Slovensku. S rozmyslom vyberáme tiež obalové materiály. Vieme, že najlepší obal je žiadny. Preto s nimi šetríme, preferujeme sklo a využívame čo najviac recyklovaných materiálov, ktorým vdychujeme život. Vedome spomaliť, dopriať si kvalitnú starostlivosť, robiť si malé radosti a zachovať rešpekt k okoliu i k sebe - to je podľa nás cesta k nájdeniu životnej rovnováhy.

Sme PO-ETI-KO.

POmalá ETIcká Kozmetika

Prečo a ako získavať body?

Registrácia Moje Poetiko

150

Registrujte sa a získajte mnoho výhod, aj keď nakupujete len raz za čas.

Registrovať sa

Za každý nákup

?? bodov

Za každý nákup získate body, ktoré môžete uplatniť kedykoľvek, hoci aj hneď na budúce. Nechávame len na vás, koľko bodov si uplatníte. Budeme sa radovať s vami, keď budete mať objednávku vďaka našetreným bodom zdarma, alebo keď ju vygenerujete ako voucher pre svoju maminku.

Narodeninový darček

100 bodov

Ako darček vám v deň vašich narodenín pripíšeme na váš Poetiko účet {dob}.

Pridať dátum narodenia

A mnoho ďalších výhod

Do ničoho vás nenútime, a preto môžete nakupovať aj bez registrácie.

Prihláste sa k odberu newsletteru

a nezmeškáte žiadnu z našich skvelých ponúk…

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac informácií si môžete prečítať tu.

Chcem sa zaregistrovať a súhlasím so spracovaním osobných údajov