AKO SA ZBAVIŤ PREJAVOV JARNEJ ÚNAVY NA NAŠEJ PLETI? S NOVOU POETIKO RANNOU MASKOU

AKO SA ZBAVIŤ PREJAVOV JARNEJ ÚNAVY NA NAŠEJ PLETI? S NOVOU POETIKO RANNOU MASKOU

Naša prvá ranná maska sa rýchlo stala bestsellerom. Prinášame vám preto aj variant pre unavenú pleť, ktorá si po dlhej zime zaslúži náležitú prírodnú starostlivosť s dávkou vitamínov a antioxidantov.

Jar so sebou prináša očakávania nových začiatkov a viac slnečných lúčov. Mnohí z nás však zažívajú aj tzv. jarnú únavu, ktorá naozaj nie je mýtom. Dlhá zima nám totiž veľmi často vezme pomerne dosť energie, krátke dni zase vitamín D a časté respiračné a iné ochorenia silno oslabujú náš organizmus. Nízka inverzia a smog zase znečisťujú počas zimy naše ovzdušie. To všetko sa pri prvých jarných dňoch môže prejaviť na našom tele a na našej pleti.

Pleť býva po zime veľmi často bez jasu, mdlá a zašednutá. Mrazy a rýchle zmeny počasia ju mnohokrát značne vysušili, kvôli čomu stratila hydratáciu a ľahšie sa na nej môžu prejavovať vrásky. Pre navrátenie strateného jasu, pružnosti a jemnosti je potrebné pleti pomôcť zvnútra aj zvonku. Po dlhej zime nie je od veci dodať telu viac vitamínu D, ktorý je obsiahnutý napríklad v morských rybách, vajciach či mlieku a pomáha obnoviť kvalitu pleti zvnútra. POETIKO nová ranná maska bola vyvinutá s ohľadom na špecifické potreby zrelej a unavenej pleti, ktorú vďaka svojmu zloženiu nielen rozjasní, ale tiež dokonale vyčistí a zanechá ju okamžite hebkú. 

Po zime dostane vyblednutá pleť komplexnú starostlivosť vďaka kompletnému radu pre unavenú pleť, ktorý teraz obsahuje pleťový krém a olejček pre dôkladnú regeneráciu a hydratáciu a rannú masku, ktorá pleť hĺbkovo vyčistí a vďaka obsahu avokádového oleja, rakytníka a granátového jablka získa znovu žiarivý a jasný vzhľad. 

Čím je nová maska tak špeciálna?

Vďaka obsiahnutým prírodným látkam, ako je olivový a avokádový olej, granátové jablko či rakytníkový extrakt je maska ideálnou voľbou pre zrelú pleť. Poskytuje okamžité rozjasnenie, zjemnenie a bojuje proti tvorbe vrások. Bohatá je na vitamín E, ktorý regeneruje pokožku a funguje aj ako silný antioxidant. Čistiacu funkciu má v maske rozmarínový antioxidant, ktorý podporuje detoxikáciu. Maska dokáže otvoriť upchaté póry po noci, vyčistiť vyprodukovaný maz a zároveň pokožku nevysušiť. Výnimočná je nielen svojím funkčným zložením, ale tiež jednoduchým používaním a rýchlym efektom. Aplikovať ju môžeme každé ráno. 

 

Každodenný ranný rituál pre žiarivú pleť 

Rannú masku si užívame čerstvo po prebudení. Nanášame ju v dostatočne silnej vrstve na neumytú pleť, necháme chvíľu pôsobiť, napríklad pokým si vyčistíme zuby. Následne opláchneme vodou, ktorá masku premení na jemnú mliečnu penu. Tá našu pleť hĺbkovo dočistí a nabudí na nový deň. Energetizujúce svieže vône citrusov nám vždy zlepšia deň.

 

Užite si jar pomaly a nechajte sa inšpirovať jarnou energiou s POETIKO

Späť na blog